Zakończyliśmy etap projektowania

W centrum kameralnego i spokojnego osiedla Ponikwoda powstaje prestiżowa inwestycja – Apartamenty Bielskiego 2.

W tej komfortowej lokalizacji zostanie wzniesiony nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek o dopracowanej, funkcjonalnej architekturze i stylowym designie.

Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane mieszkania o wysokim standardzie i funkcjonalności. Klatka schodowa zostanie wykonana z wysokiej jakości szkła z zastosowaniem metali szlachetnych.

Każde mieszkanie na parterze będzie posiadać osobne wejście oraz własny ogródek.

Na ostatnim piętrze zaprojektowane zostały mieszkania z antresolą – pełne potencjału, dla rodziny, osób ceniących sobie luksus i komfort wynikający z dużego metrażu mieszkalnego oraz wygody ze względu na lokalizację osiedla.

Klienci będą mogli wybierać spośród 24 apartamentów o metrażach od 26 do 95 mkw.

W projekcie przewidziano 9 komórek lokatorskich oraz 24 miejsca postojowe na parkingu podziemnym.

Apartamenty będzie wyróżniać elewacja z zastosowaniem kamiennej okładziny, a elegancji bryle budynku dodadzą również elementy drewna oraz balustrady balkonów i tarasów ze stali nierdzewnej z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego. Dzięki dużym oknom, lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone, a prywatne tarasy i balkony zapewnią mieszkańcom czas na chwilę relaksu.

W budynku zaprojektowano cichobieżne windy, które ułatwią przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami. Architektura obiektu nawiąże pod względem stylu oraz kolorystyki do otoczenia.

Doskonale rozwinięta infrastruktura oraz rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwią mieszkańcom wygodny dojazd do pracy, na uczelnię, do centrum miasta.

W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe, przedszkola, żłobki, sklepy oraz przychodnia.

Doskonała lokalizacja – 3 min do Centrum Handlowego IKEA oraz 5 min do Galerii Olimp.